Стенфордський університет (Stanford University, USA) видав сертифікат про завершення дистанційного курсу навчання доцентові ЛНМУ імені Данила Галицького

Високі професійні та освітні результати наших колег, зокрема в найкращих університетах світу, засвідчують високу якість навчання у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького на до- та післядипломному рівні, належний рівень професійної компетентності випускників та працівників і готовність до вдосконалення в межах світового освітнього простору.

Так, керівник центру біостатистики ЛНМУ імені Данила Галицького, доцент кафедри організації та управління охороною здоров’я Тарас Гутор успішно завершив дистанційний курс навчання в Стенфордському університеті (Stanford University, USA) за фаховим спрямуванням «Медична статистика».

Доцент Т. Гутор сертифікований за фахом «Організація та управління охороною здоров’я» з поглибленим викладанням блоку з медичної статистики, є членом Американської асоціації статистиків (American Statistical Association), редакційної ради з питань медико-статистичного аналізу Journal of Cancer Science & Treatment (Walnut, USA), а також консультантом національного Бюро ВООЗ в Україні.

Довідка. Стенфордський університет, США (Stanford University, USA) займає 9-те місце за кількістю лауреатів Нобелівської премії, які пов’язані з університетом. За 2017 рік університет посів 5-те місце у світовому рейтингу вишів у галузі медицини або2-ге місце у зведеному рейтингу вишів світу.