Студенти ЛНМУ імені Данила Галицького взяли участь у щорічній конференції RECOOP Frigyes Koranyi Science Forum 2018 у м. Будапешт (Угорщина)

8-10 березня 2018 року у м. Будапешт (Угорщина) відбулась щорічна конференція RECOOP Frigyes Koranyi Science Forum 2018, у якій взяли участь чотири студенти нашого Університету (Вороновська Марія (5 курс медичний ф-т), Маринець Софія-Анна (5 курс медичний ф-т), Юськів Христина (3 курс медичний ф-т) і Федусевич Ольга (3 курс фармацевтичний ф-т) та доцент кафедри біологічної хімії доц. Кобилінська Л.І. У конференції брали участь десятки студентів медичних Університетів Центральної та Східної Європи членів Асоціації регіональної співпраці з питань здоров’я, науки та технології (RECOOP HST Association). Для студентів було організовано цікаві лекції та екскурсії містом.

Делегація нашого Університету щиро вдячна організаційному та науковому комітетам, а саме Dr. Sandor G. Vari за теплий прийом, усебічну увагу до представників України й організацію такого заходу на високому рівні.

 2 1 (1)