Заплановані теми дисертацій

У 2016 році починають виконувати кандидатські дисертації:

 аспіранти:

  1. Мазур Ю.Ю. (14.01.01 – акушерство та гінекологія);
  2. Фейта Ю.Р. (14.01.01 – акушерство та гінекологія);
  3. Куцик Д.Ю. (14.01.02 – внутрішні хвороби);
  4. Галькевич М.П. (14.01.02 – внутрішні хвороби);
  5. Огурцов О.В. (14.01.03 – хірургія);
  6. Карп С.Ю. (14.01.03 – хірургія);
  7. Маркін А.І. (14.01.10 – педіатрія);
  8. Негрич Н.О. (14.01.15 – неврологія);
  9. Готь С.-Р.Р. (14.01.22 – стоматологія);
  10. Луцик С.О. (14.03.01 – нормальна анатомія);
  11. Туркевич М.О. (14.03.02 – патологічна анатомія);
  12. Варивода О.Ю. (14.03.02 – патологічна анатомія);
  13. Чупіль М.Р. (14.03.09 – гістологія, цитологія та ембріологія);
  14. Шегедін А.Ю. (14.03.09 – гістологія, цитологія та ембріологія);
  15. Врубель О.Р. (15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія);
  16. Козак Х.В. (14.01.01 – акушерство та гінекологія);
  17. Мелень Ю.П. (14.01.02 – внутрішні хвороби);
  18. Сліпий В.З. (14.01.22 – стоматологія);
  19. Павличко Р.Р. (14.01.22 – стоматологія);
  20. Штибель Г.Д. (14.01.26 – фтизіатрія);
  21. Щур М.Б. (14.03.09 – гістологія, цитологія та ембріологія).

здобувачі:

  1. Ференц І.М. (14.01.02 – внутрішні хвороби);
  2. Максимець Т.А. (14.01.02 – внутрішні хвороби);
  3. Федорова У.В. (14.01.02 – внутрішні хвороби);
  4. Ліщук Б.Ф. (14.01.03 – хірургія);
  5. Гавриш Р.Я. (14.01.03 – хірургія);
  6. Лозинська Л.Ю. (14.01.03 – хірургія);
  7. Федевич В. С. (14.01.06 – урологія);
  8. Лесняк О.М. (14.01.06 – урологія);
  9. Добровольський В.А. . (14.0106 – урологія);
  10. Сліпецький Р.Р. (14.01.07 – онкологія);
  11. Штойко Т.В. (14.01.10 – педіатрія);
  12. Пластунова О.Б. (14.01.10 – педіатрія);
  13. Гута Р.Р. (14.01.11 – кардіологія);
  14. Хомин О.Я. (14.01.13 – інфекційні хвороби);
  15. Павлусів Т.І. (14.01.16 – психіатрія);
  16. Мандич О.В. (14.01.22 – стоматологія);
  17. Кардашевська О.І. (14.01.22 – стоматологія);
  18. Іськів М.О. (14.01.22 – стоматологія);
  19. Ган І.В. (14.01.22 – стоматологія);
  20. Шпотюк О.О. (14.01.22 – стоматологія);
  21. Лагода Л.С. (14.01.22 – стоматологія);
  22. Дацко В.А. (14.01.22 – стоматологія);
  23. Яськів А.І. (14.02.01 – гігієна та професійна патологія);
  24. Брейдак О.А. (14.02.01 – гігієна та професійна патологія);
  25. Юнак Н. Є. (14.02.01 – гігієна та професійна патологія);
  26. Шуль У.А. (14.02.02 – епідеміологія);
  27. Івасівка Х.П. (14.03.01 – нормальна анатомія);
  28. Покотило В.Ю. (14.03.01 – нормальна анатомія);
  29. Серняк В.Р. (14.03.01 – нормальна анатомія);
  30. Іванкевич Р.Я. (14.03.01 – нормальна анатомія);
  31. Нич Я.І. (14.03.01 – нормальна анатомія);
  32. Бойко О.І. (14.03.02 – патологічна анатомія);
  33. Звір М.Ю. (14.03.03 – нормальна фізіологія);
  34. Хаврона М.Ю. (14.03.05 – фармакологія);
  35. Горбаль Н.М. (14.03.08 – імунологія та алергологія);
  36. Ломіковська М.П. (14.03.08 – імунологія та алергологія);
  37. Заставний І.І. (14.03.09 – гістологія, цитологія, ембріологія);
  38. Шепета Ю. Л. (15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія);
  39. Склярова Ю.О. (03.00.04 – біохімія);
  40. Ільницька Х.М. (03.00.04 – біохімія).