Співпраця університету в рамках Erasmus+

erasmus

Erasmus+ – це програма Європейського Союзу в сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Строк дії програми 2014 – 2020 рр.

Erasmus+ є результатом об’єднання європейських програм, які були реалізовані Європейською комісією в період 2007- 2013рр., а саме:

1) Програма безперервного навчання (навчання протягом життя);

2) Програма «Молодь в дії»;

3) Програма Erasmus Mundus;

4) Tempus;

5) Alfa;

6) Edulink;

7) Програми співпраці з промислово розвиненими країнами в галузі вищої освіти.

Україна є країною-партнером програми ERASMUS+ і має можливість брати участь у конкурсах відкритих для всіх країн-партнерів цієї програми.

Структура програми

У  рамках програми Еразмус+  Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького активно співпрацює з Вроцлавським медичним університетом імені Пястув Шльонських.  Відповідно до проекту «Еразмус+» здійснюється навчання студентів за програмою академічної мобільності у м. Вроцлав, Польща. Програма розрахована на семестр навчання. Це буде відображено в додатку до диплома про вищу освіту. У рамках зазначеної співпраці прочитано курс лекцій викладачами кафедри клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації Університету (завідувач − професор А.Б. Зіменковський) для студентів у м. Вроцлаві, Польща.

Корисні посилання:

Керівництво до програми

Проект Європейського Союзу «НЕО – Національний Еразмус+ Офіс в Україні

http://erasmusplus.org.ua/pro-nas.html

Education, Audiovisual and Culture Executive Agency (EACEA)

http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus_en