Прізвище, Імя, по батьковіКафедраGOOGLE SCHOLARORCID (Open Researcher
and Contributor ID)
Researcher ID SCOPUS
Боженко Наталія Леонідівна Кафедра неврології
Вівчар Роман ЯрославовичКафедра неврології
Кирилюк Софія ЯрославівнаКафедра неврології
Король Ганна МиколаївнаКафедра неврології
Малярська Наталія ВасилівнаКафедра неврології
Мар’єнко Лідія БорисівнаКафедра неврології
Мар'єнко Катерина МиколаївнаКафедра неврології
Матвієнко Юрій ОлександровичКафедра неврології
Негрич Тетяна Іванівна Кафедра неврології
Пшик Роман СтепановичКафедра неврології
Шевага Володимир МиколайовичКафедра неврології
Шоробура Марія Стефанівна Кафедра неврології
Саноцький Янош ЄвгеновичКафедра неврології
Радченко Олена МирославівнаКафедра внутрішньої медицини №2
Томашевська Олександра Яремівна Кафедра внутрішньої медицини №2
Дзісь Євген ІвановичКафедра внутрішньої медицини №2
Жакун Ірина БогданівнаКафедра внутрішньої медицини №2
Зімба Олена ОлександрівнаКафедра внутрішньої медицини №2
Філіпюк Анжеліка ЛевонівнаКафедра внутрішньої медицини №2
Кондратюк Марта ОлексіївнаКафедра внутрішньої медицини №2
Беш Олеся МихайлівнаКафедра внутрішньої медицини №2
Гук-Лешневська Зоряна ОрестівнаКафедра внутрішньої медицини №2
Гута Роксолана Романівна Кафедра внутрішньої медицини №2
Оленич Любов Володимирівна Кафедра внутрішньої медицини №2
Зенін Вадим ВадимовичКафедра внутрішньої медицини №2
Пилипів Леся ІгорівнаКафедра внутрішньої медицини №2
Бучко ОльгаКафедра внутрішньої медицини №2
Слаба Оксана РоманівнаКафедра внутрішньої медицини №2
Сорокопуд Олена ОлександрівнаКафедра внутрішньої медицини №2
Чубучна Ірина Іванівна Кафедра внутрішньої медицини №2
Троценко Олег ВолодимировичКафедра внутрішньої медицини №2
Комариця Орест Йосифович Кафедра внутрішньої медицини №2
Бек Наталія СергіївнаКафедра внутрішньої медицини №2
Семеген-Бодак
Христина Володимирівна
Кафедра внутрішньої медицини №2
Королюк Ольга Ярославівна Кафедра внутрішньої медицини №2
Білобривка Ростислав ІвановичКафедра психіатрії, психології та сексології
Рахман Людмила ВолодимирівнаКафедра психіатрії, психології та сексології
Карпінська Роксолана ІванівнаКафедра психіатрії, психології та сексології
Панас Андрій РомановичКафедра психіатрії, психології та сексології
Шпильовий Ярослав Володимирович Кафедра психіатрії, психології та сексології
Плевачук Оксана ЮріївнаКафедра психіатрії, психології та сексології
Влох Софія Ростиславівна, Кафедра психіатрії, психології та сексології
Цьона Андрій РомановичКафедра психіатрії, психології та сексології
Кулик Богдан Володимирович Кафедра психіатрії, психології та сексології
Цимар Андрій Васильович Кафедра оториноларингології
Чорній Олеся ВолодимирівнаКафедра оториноларингології
Гаєвський Володимир ЮрійовичКафедра оториноларингології
Крук Мирослав МирославовичКафедра оториноларингології
Крук Мирослав БогдановичКафедра оториноларингології
Тинітовська Оксана Іванівна Кафедра оториноларингології
Кіцера Олександр Омелянович Кафедра оториноларингології
Бариляк Андрій ЮрійовичКафедра оториноларингології
Москалик Оксана ЄвгенівнаКафедра оториноларингології
Семенюк Олександр ОлександровичКафедра оториноларингології
Кіцера Олександр ОлександровичКафедра оториноларингології
Варес Ян Евальдович Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Готь Іван МирославовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Горицький Віктор МатвійовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Огоновський Роман ЗіновійовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Ломницький Ігор ЯрославовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Масна-Чала Оксана ЗеновіївнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Крупник Наталія МиколаївнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Сороківська Наталія МиколаївнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Сороківський Іван СтепановичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Петров Денис БорисовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Уштан Світлана ВолодимирівнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Філіпський Антон ВікторовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Кручак (Біда) Роксолана ЮріївнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Мельничук Юрій МиколайовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Федин Юрій ІвановичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Пастернак Юрій БогдановичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Панькевич Вікторія ВікторівнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Назаревич Максим РомановичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Корнієнко Марія МиколаївнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Ільницький Ярослав МироновичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Погранична Христина РоманівнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Нетлюх Андрій ВасильовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Мокрик Олег ЯрославовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Медвідь Юлія ОлегівнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Матолич Уляна ДмитрівнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Корнієнко Григорій ІллічКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Винарчук-Патерега Віра ВасилівнаКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Вовк Володимир ЮрійовичКафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Лесик Роман Богданович Кафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Зіменковський Борис СеменовичКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Камінський Данило ВолодимировичКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Крищишин Анна ПетрівнаКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Зеліско Наталія ІванівнаКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Музиченко ВолодимирКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Субтельна Іванна ЮріївнаКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Лозинський Андрій ВолодимировичКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Демчук Інна ЛеонідівнаКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Голота Сергій МиколайовичКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Горішній Володимир ЯрославовичКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Леб’як Михайло Мар’яновичКафедра фармацевтичної, органічної і біооорганічної хімії
Скляров Олександр ЯковичКафедра біохімії
Фоменко Ірина СтепанівнаКафедра біохімії
Бондарчук Тетяна ІгорівнаКафедра біохімії
Кобилінська Леся ІванівнаКафедра біохімії
Хаврона Оксана ПавлівнаКафедра біохімії
Лозинська Ірина Ігорівна Кафедра біохімії
Білецька Лілія ПетрівнаКафедра біохімії
Федевич Юрій Миронович Кафедра біохімії
Насадюк Христина МирославівнаКафедра біохімії
Гринчишин Надія МихайлівнаКафедра біохімії
Денисенко Наталія Валеріївна Кафедра біохімії
Макаренко Тетяна
Миколаївна
Кафедра біохімії
Мазур Оксана Євгенівна
Кафедра біохімії
Личковський Едуард Іванович
Кафедра біофізики
Вісьтак Марія Володимирівна Кафедра біофізики
Пайкуш Маріанна АндріївнаКафедра біофізики
Фафула Роман ВолодимировичКафедра біофізики
Федорович Зоряна Ярославівна Кафедра біофізики
Маланчук Оксана Михайлівна Кафедра біофізики
Лапка Ігор ЯрославовичКафедра біофізики
Боднарчук Галина ЯрославівнаКафедра біофізики
Мескало Ольга ІванівнаКафедра біофізики
Дмитрах Василь ЄвгеновичКафедра біофізики
Галик Галина Василівна Кафедра біофізики
Драчук Мар’яна ІванівнаКафедра біофізики
Турянська Леся МихайлівнаКафедра біофізики
Огурцов Володимир ВікторовичКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Гасс Роман СтаніславовичКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Голос Ірина ЯрославівнаКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Драпак Ірина ВолодимирівнаКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Кленіна Олена ВалеріївнаКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Маршалок Ольга ІгорівнаКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Роман Олександра МиронівнаКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Роговик Володимир Йосипович Кафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Чабан Тарас ІгоровичКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Панчак Лідія ВолодимирівнаКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Бурун Людмила ОлександрівнаКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Мирко Ірина Іванівна Кафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Сулима Марта ІванівнаКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Тимкевич Олександр ЗеноновичКафедра загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії
Зіменковський Андрій Борисович Кафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Степанюк Наталія Георгіївна Кафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Лопатинська Оксана ІванівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Федущак Андрій ЛьвовичКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Янишин Уляна ЯрославівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Макух Христина ІгорівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Ривак Тетяна БогданівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Заяць Марта МирославівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Борецька Ольга БогданівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Настюха Юлія СергіївнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Городнича Оксана ЮріївнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Коваль Андрій ЯрославовичКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Костяна Катерина ВасилівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Сагач Юрій АнатолійовичКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Чайківський Ростислав АльбертовичКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Сех Мирослава ЯрославівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Бабляк Сергій ДмитровичКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Федоришин Тарас МихайловичКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Єремеєва Тетяна ВікторівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Непийвода Оксана МихайлівнаКафедра клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації
Громовик Богдан Петрович Кафедра організації та економіки фармації
Горілик Артем Володимирович Кафедра організації та економіки фармації
Городецька Ірина ЯрославівнаКафедра організації та економіки фармації
Грушковська Дзвенислава ТарасівнаКафедра організації та економіки фармації
Дацко Андрій ЙосиповичКафедра організації та економіки фармації
Дорикевич Катерина ІванівнаКафедра організації та економіки фармації
Корнієнко Олександра МихайлівнаКафедра організації та економіки фармації
Левицька Оксана РоманівнаКафедра організації та економіки фармації
Ханик Наталія ЛюбомирівнаКафедра організації та економіки фармації
Шунькіна (Прокіп)
Софія Євгенівна
Кафедра організації та економіки фармації
Ярко Наталя Богданівна
Кафедра організації та економіки фармації
Чухрай Ірина Любомирівна
Кафедра організації та економіки фармації
Панькевич Остап Богданович
Кафедра організації та економіки фармації
Білоус Світлана БогданівнаКафедра технології ліків і біофармації
Калинюк Тимофій Григорович Кафедра технології ліків і біофармації
Якимів Ольга ВолодимирівнаКафедра технології ліків і біофармації
Ващенко Катерина ФролівнаКафедра технології ліків і біофармації
Ващенко
Оксана Олександрівна
Кафедра технології ліків і біофармації
Гудзь Наталія Іванівна
Кафедра технології ліків і біофармації
Гриновець Ігор Степанович Кафедра технології ліків і біофармації
Струс Оксана ЄвгенівнаКафедра технології ліків і біофармації
Єзерська Оксана ІванівнаКафедра технології ліків і біофармації
Шостак Тетяна АндріївнаКафедра технології ліків і біофармації
Галькевич Ірина ЙосифівнаКафедра токсикологічної та аналітичної хімії
Бідниченко Юрій ІвановичКафедра токсикологічної та аналітичної хімії
Кучер Михайло МихайловичКафедра токсикологічної та аналітичної хімії
Костишин Любов ПетрівнаКафедра токсикологічної та аналітичної хімії
Крамаренко Сергій ЮрійовичКафедра токсикологічної та аналітичної хімії
Дармограй Наталія Миколаївна Кафедра токсикологічної та аналітичної хімії
Давидович Софія Ігорівна Кафедра токсикологічної та аналітичної хімії
Калитовська Мирослава БогданівнаКафедра токсикологічної та аналітичної хімії
Єщенко Тетяна АнатоліївнаКафедра українознавства
Гірна Наталія МирославівнаКафедра українознавства
Черкес Надія ДмитрівнаКафедра українознавства
Божко Наталія МиронівнаКафедра українознавства
Мельник Віра МихайлівнаКафедра українознавства
Стечак Галина МихайлівнаКафедра українознавства
Жангазинова Руслана ТарасівнаКафедра українознавства
Хирівська
Галина Петрівна
Кафедра українознавства
Нагорняк Оксана Михайлівна
Кафедра українознавства
Козелко Ірина РоманівнаКафедра українознавства
Дрогомирецька
Марта Миколаївна
Кафедра українознавства
Ягело Світлана Петрівна
Кафедра українознавства
Дармограй Роман ЄвдокимовичКафедра фармакогнозії і ботаніки
Шаповалова Наталія ВалентинівнаКафедра фармакогнозії і ботаніки
Воробець Наталія МиколаївнаКафедра фармакогнозії і ботаніки
Бензель Леонід Васильович Кафедра фармакогнозії і ботаніки
Черпак Оксана МойсеївнаКафедра фармакогнозії і ботаніки
Бензель Ігор ЛеонідовичКафедра фармакогнозії і ботаніки
Лисюк Роман Миколайович Кафедра фармакогнозії і ботаніки
Рибак
Оксана Володимирівна
Кафедра фармакогнозії і ботаніки
Цаль Оксана Ярославівна
Кафедра фармакогнозії і ботаніки
Держко Ігор
Зеновійович
Кафедра філософії та економіки
Мисловська
Ірина
Сергіївна

Кафедра філософії та економіки
Лущ Уляна Ігорівна

Кафедра філософії та економіки
Моравецький Остап
Михайлович


Кафедра філософії та економіки
Мартинюк Юрій Іванович


Кафедра філософії та економіки
Чопяк Валентина Володимирівна


Кафедра імунології та алергології
Гаврилюк Анна Мирославівна


Кафедра імунології та алергології
Потьомкіна Галина Олександрівна


Кафедра імунології та алергології
Ліщук-Якимович Христина Олександрівна


Кафедра імунології та алергології
Костюченко Лариса Василівна


Кафедра імунології та алергології
Бойко Ярина Євгенівна


Кафедра імунології та алергології
Зубченко Світлана Олександрівна


Кафедра імунології та алергології
Ломіковська Марта Павлівна


Кафедра імунології та алергології
Синенький Омелян Володимирович


Кафедра імунології та алергології
Пукаляк Роман Михайлович


Кафедра імунології та алергології
Толстяк Ярослав Федорович


Кафедра імунології та алергології
Абрагамович Уляна ОрестівнаКафедра імунології та алергології
Толох Ольга Степанівна


Кафедра імунології та алергології
Личковська Наталя Едуардівна


Кафедра імунології та алергології
Гоовин Роксоляна Романівна


Кафедра імунології та алергології
Воробець Зіновій Дмитрович


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Чупашко Оксана Ярославівна


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Сергієнко Людмила Михайлівна


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Першин Оксана Іванівна


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Парижак Соломія Ярославівна


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Одноріг Лілія Олександрівна


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Кушинська Марія Євгенівна


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Єфремова Уляна Петрівна


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Онуфрович Олена Костянтинівна


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Закальський Андрій Євстахович


Кафедра медичної біології, паразитології, генетики
Абрагамович Орест ОстаповичКафедра внутрішньої медицини № 1
Пронів Леся Миколаївна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Панасюк Марія Тарасівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Заяць Зоряна Євстахіївна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Долатказіна Катерина БорисівнаКафедра внутрішньої медицини № 1
Кристопчук Соломія Ананіївна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Пляцко Михайло Григорович


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Яцкевич Остап Ярополкович


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Лещук Ярина Любомирівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Федець Ангела Богданівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Мазур Володимир Володимирович


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Білоус Зоряна Олегівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Файник Ольга Федорівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Корнійчук Ірина Юріївна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Лозинський Ростислав Юрійович


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Ферко Марія Романівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Толопко
Соломія Ярославівна



Кафедра внутрішньої медицини № 1
Фармага Марта Любомирівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Романюк Ольга Тарасівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Дробінська Наталія Вікторівна Кафедра внутрішньої медицини № 1
Кобак Любов Орестівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Фаюра Оксана Петрівна


Кафедра внутрішньої медицини № 1
Циганик Лілія Володимирівна

Кафедра внутрішньої медицини № 1
Гута Соломія Іванівна

Кафедра внутрішньої медицини № 1
Чемес Вікторія Вікторівна

Кафедра внутрішньої медицини № 1
Луцик Олександр Дмитрович

Кафедра гістології, цитології та ембріології
Ященко Антоніна Михайлівна
Кафедра гістології, цитології та ембріології
Білий Ростислав Олександрович
Кафедра гістології, цитології та ембріології
Єлісєєва Ольга Петрівна
Кафедра гістології, цитології та ембріології
Наконечна Ольга Владиславівна
Кафедра гістології, цитології та ембріології
Смолькова Олена Віталіївна
Кафедра гістології, цитології та ембріології
Джура Ольга Романівна
Кафедра гістології, цитології та ембріології
Челпанова Ілона Владиславівна
Кафедра гістології, цитології та ембріології
Панкевич Леся Володимирівна
Кафедра гістології, цитології та ембріології
Амбарова Наталія Олександрівна
Кафедра гістології, цитології та ембріології
Согомонян Єлізавета АнатоліївнаКафедра гістології, цитології та ембріології
Луцик Максим МаксимовичКафедра гістології, цитології та ембріології
Струс Христина ІгорівнаКафедра гістології, цитології та ембріології
Ковалишин Василь ІвановичКафедра гістології, цитології та ембріології
Думич Тетяна Ігорівна Кафедра гістології, цитології та ембріології
Дудок Ольга Василівна Кафедра гістології, цитології та ембріології
Заставний Ігор Ігорович Кафедра гістології, цитології та ембріології
Дибас Ірина Володимирівна Кафедра дитячих інфекційних хвороб
Прокопів Олександра Володимирівна Кафедра дитячих інфекційних хвороб
Лишенюк Світлана Адамівна Кафедра дитячих інфекційних хвороб
Надрага Олександр БогдановичКафедра дитячих інфекційних хвороб
Січкоріз Орест ЄвгеновичКафедра дитячих інфекційних хвороб
Гладченко Ольга ІгорівнаКафедра дитячих інфекційних хвороб
Литвин Галина Орестівна Кафедра дитячих інфекційних хвороб
Покровська Тетяна Валеріївна Кафедра дитячих інфекційних хвороб
Гнатюк Віра Василівна Кафедра дитячих інфекційних хвороб
Урбанович Аліна Кафедра ендокринології
Сафонова Оксана Валентинівна Кафедра ендокринології
Макар Роман Дмитрович Кафедра ендокринології
Кіхтяк Олеся Павлівна Кафедра ендокринології
Москва Христина АндріївнаКафедра ендокринології
Гоцко Марта Євстахіївна Кафедра ендокринології
Сергієнко Олександр Олексійович Кафедра ендокринології
Сергієнко Вікторія Олександрівна Кафедра ендокринології
Красний Михайло Романович Кафедра ендокринології
Козловська Христина Кафедра ендокринології
Суслик Галина Іванівна Кафедра ендокринології
Корнійчук Олена ПетрівнаКафедра мікробіології
Данилейченко Валерій ВасильовичКафедра мікробіології
Шикула Роксолана ГригорівнаКафедра мікробіології
Бурова Лариса МихайлівнаКафедра мікробіології
Лаврик Галина СтефанівнаКафедра мікробіології
Панас Марта АндріївнаКафедра мікробіології
Тимчук Ірина ВасилівнаКафедра мікробіології
Павлій Світлана ЙосипівнаКафедра мікробіології
Руминська Тетяна МиколаївнаКафедра мікробіології
Коваленко Ірина ВолодимирівнаКафедра мікробіології
Конечний Юліан ТарасовичКафедра мікробіології
Сус Мар’яна ЮріївнаКафедра мікробіології
Павляк Уляна ВолодимирівнаКафедра мікробіології
Солонинко Ірина ІльївнаКафедра мікробіології
Немченко Олег ОлександровичКафедра мікробіології
Мельник Оксана ВолодимирівнаКафедра мікробіології
Гураль Адріана РоманівнаКафедра мікробіології
Чаплик Віктор ВасильовичКафедра медицини катастроф та військової медицини
Олійник Петро Володимирович Кафедра медицини катастроф та військової медицини
Петрук Сергій Олександрович Кафедра медицини катастроф та військової медицини
Гуменюк Василь Васильович Кафедра медицини катастроф та військової медицини
Козопас Віктор СтепановичКафедра медицини катастроф та військової медицини
Євстратьєв Євген ЄвгеновичКафедра медицини катастроф та військової медицини
Литвинчук Володимир ГригоровичКафедра медицини катастроф та військової медицини
Чорняк Назарій ІгоровичКафедра медицини катастроф та військової медицини
Жуковський Володимир СтепановичКафедра медицини катастроф та військової медицини
Гжегоцький Мечислав РомановичКафедра нормальної фізіології
Заячківська Оксана Станіславівна Кафедра нормальної фізіології
Стойка Ростислав СтефановичКафедра нормальної фізіології
Савицька Мар’яна Ярославівна Кафедра нормальної фізіології
Ковальчук Світлана МиколаївнаКафедра нормальної фізіології
Мельник Оксана ІгорівнаКафедра нормальної фізіології
Мисаковець Олексій ГригоровичКафедра нормальної фізіології
Петришин Юрій
Степанович
Кафедра нормальної фізіології
Федоренко Юрій Володимирович
Кафедра нормальної фізіології
Паніна Любов Володимирівна
Кафедра нормальної фізіології
Кондро Мар’яна Миронівна
Кафедра нормальної фізіології
Піняжко Роман Олегович
Кафедра нормальної фізіології
Погорецька Ярина Олегівна Кафедра нормальної фізіології
Суходольська Наталія ВасилівнаКафедра нормальної фізіології
Ванівський Михайло МихайловичКафедра нормальної фізіології
Ковальчук Ірина Миколаївна Кафедра нормальної фізіології
Купиняк Надія Ігорівна Кафедра нормальної фізіології
Лис Оксана Богданівна Кафедра нормальної фізіології
Дзісь Іван Єгенович Кафедра нормальної фізіології
Була Назар СтепановичКафедра нормальної фізіології
Ревенко Олег Вікторович Кафедра нормальної фізіології
Костишин Назар МихайловичКафедра нормальної фізіології
Поспішіль Юрій Олексійович Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Зербіно Дмитро Деонисович Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Волос Лілія Іванівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Кузик Юлія Іванівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Томашова Світлана Андріївна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Вовк Володимир Іванович Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Гаврилюк Олена Михайлівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Грицина Ірина Вікторівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Серветник Марта Ігорівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Вовк Віта Василівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Федевич Соломія Василівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Фаліон Руслана Ігорівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Кузьмич Марія Богданівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Шевчук Микола Миколайович Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Малик Оксана Романівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Григорійчук Василь Іванович Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Бартошик Наталія Василівна Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Якубовський Тарас Ігорович Кафедра патологічної анатомії та судової медицини
Личковська Олена ЛьвівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Кулачковська Ірина ЮріївнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Садова Ореста МиронівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Авраменко Ірина ЮріївнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Бура-Ярошевич Лариса ФедорівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Косминіна Неля СтаніславівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Дац-Опока Марта ІгорівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Мальська Андріана АндріївнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Наконечна Христина БогданівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Трутяк Олена РоманівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Бакум Христина ЯрославівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Кеч Наталія РоманівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Лук’яненко Наталія СергіївнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Живко Любов ЯрославівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Гнатейко Олег-Роман ЗиновійовичКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Акопян Гаяне РубенівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Ковалів Ірина Богданівна Кафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Шаргородська Євгенія БорисівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Заганяч Ярина ЮріївнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Влох Марта ВолодимирівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Тенета Мар”яна МихайлівнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Іськів Мар’яна ЮріївнаКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Тишкевич Андрій ОлексійовичКафедра пропедевтики педіатрії та медичної генетики
Гутор Тарас ГригоровичКафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Дячишин Віра Кафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Ковальська Оксана РоманівнаКафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Козій-Бределева Світлана Кафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Ковальська Ірина МихайлівнаКафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Гупало Ірина ВолодимирівнаКафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Заремба Наталія Ігорівна Кафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Мисак Зоряна СтепанівнаКафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Герасимович Ірина МиколаївнаКафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Мазур Юлія ЮріївнаКафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Тімченко Наталія Федорівна Кафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Москвяк-Лесняк Дзвенислава ЄвгенівнаКафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Мельник Оксана ВолодимирівнаКафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Лисюк Роман Миколайович Кафедра соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров'я
Піняжко Олег Романович Кафедра фармакології
Іванків Оксана Львівна Кафедра фармакології
Дячок Ірина Львівна Кафедра фармакології
Мироненко Соломія ІгорівнаКафедра фармакології
Пошивак Олеся БогданівнаКафедра фармакології
Чикайло Ірина Петрівна Кафедра фармакології
Антонів Ольга ІгорівнаКафедра фармакології
Ковальська Марта ЄвгенівнаКафедра фармакології
Гаврилюк Ірина Михайлівна Кафедра фармакології
Лозинська Роксоляна ВасилівнаКафедра фармакології
Коропецька Наталія Юріївна Кафедра фармакології
Кузьмінов Олександер БорисовичКафедра фармакології
Кобза Ігор ІвановичКафедра хірургії № 2
Кулик Любомир ВолодимировичКафедра хірургії № 2
Орел Юрій ГлібовичКафедра хірургії № 2
Жук Ростислав АндрійовичКафедра хірургії № 2
Трутяк Роман ІгоровичКафедра хірургії № 2
Щур Олександр
Володимирович
Кафедра хірургії № 2
Коваль Андрій Іванович
Кафедра хірургії № 2
Єлісєєв Генадій Юрійович
Кафедра хірургії № 2
Савченко Аркадій Андрійович
Кафедра хірургії № 2
Мелень Андрій Петрович
Кафедра хірургії № 2
Рудик Тарас БогдановичКафедра хірургії № 2
Вихтюк Тарас ІгоровичКафедра хірургії № 2
Соловій Маркіян РомановичКафедра хірургії № 2
Слабий Олег МихайловичКафедра хірургії № 2
Ярема Ярослав ІгоровичКафедра хірургії № 2
Беш Леся ВасилівнаКафедра педіатрії № 2
Герасимов Сергій ВікторовичКафедра педіатрії № 2
Булак Галина Володимирівна Кафедра педіатрії № 2
Дедишин Любов ПетрівнаКафедра педіатрії № 2
Добрик Ольга ОлександрівнаКафедра педіатрії № 2
Слюзар Зоряна ЛьвівнаКафедра педіатрії № 2
Меншикова Анна ОлексіївнаКафедра педіатрії № 2
Сенкевич Олена МихайлівнаКафедра педіатрії № 2
Секретар Леся БорисівнаКафедра педіатрії № 2
Добрянський Дмитро ОлександровичКафедра педіатрії № 2
Трояновська Ольга ОрестівнаКафедра педіатрії № 2
Мацюра Оксана ІванівнаКафедра педіатрії № 2
Наконечний Андрій ЙосифовичКафедра дитячої хірургії
Кузик Андрій СтаніславовичКафедра дитячої хірургії
Наконечний Ростислав АндрійовичКафедра дитячої хірургії
Кенс Костянтин АндрійовичКафедра дитячої хірургії
Колівошка Юрій Володимирович Кафедра дитячої хірургії
Никифорук Олеся МирославівнаКафедра дитячої хірургії
Дац Роман ІгоровичКафедра дитячої хірургії
Кулик Олена МиколаївнаКафедра дитячої хірургії
Федусь (Захарко) Вікторія ПетрівнаКафедра дитячої хірургії
Гижа Лілія ЮріївнаКафедра дитячої хірургії
Переяслов Андрій АнатолійовичКафедра дитячої хірургії
Яворський Остап ГригоровичКафедра пропедевтики внутрішньої медицини № 2
Ющик Любов ВололдимирівнаКафедра пропедевтики внутрішньої медицини № 2
Гайдук Адріана БорисівнаКафедра пропедевтики внутрішньої медицини № 2
Бевз Оксана ВолодимирівнаКафедра пропедевтики внутрішньої медицини № 2
Кривко Оксана ЮріївнаКафедра пропедевтики внутрішньої медицини № 2
Діденко Оксана ЗиновіївнаКафедра пропедевтики внутрішньої медицини № 2
Дроник Ірина Степанівна
Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини № 2
Масна Зоряна Зеновіївна Кафедра оперативної хірургії з топографічною анатомією
Павлів Христина ІгорівнаКафедра оперативної хірургії з топографічною анатомією
Орел Марія ГлібівнаКафедра оперативної хірургії з топографічною анатомією
Смоляр Ніна Іванівна
Кафедра ортодонтії
Безвушко Ельвіра ВалентинівнаКафедра ортодонтії
Чухрай Наталія ЛьвівнаКафедра ортодонтії
Годований Олег ВасильовичКафедра ортодонтії
Савчин Софія ВікторівнаКафедра ортодонтії
Пилипів Наталія Володимирівна Кафедра ортодонтії
Лисак Тетяна ЮріївнаКафедра ортодонтії
Міськів Андрій Любомирович Кафедра ортодонтії
Машкаринець Олена Орестівна Кафедра ортодонтії
Данилюк Дмитро ВасильовичКафедра ортодонтії
Дубецька-Грабоус Ірина СергіївнаКафедра ортодонтії
Шпотюк Ольга ОрестівнаКафедра ортодонтії
Мусій-Семенців Христина ГригорівнаКафедра ортодонтії
Боднарук Наталія Іванівна Кафедра ортодонтії
Зубачик Орися ВолодимирівнаКафедра ортодонтії
Мірчук Богдан МиколайовичКафедра ортодонтії
Харченко Андрій ВолодимировичКафедра ортодонтії
Кухта Віктор СтепановичКафедра ортопедичної стоматології
Макєєв Валентин ФедоровичКафедра ортопедичної стоматології
Кордіяк Андрій ЮліановичКафедра ортопедичної стоматології
Ключковська Наталія РоманівнаКафедра ортопедичної стоматології
Стиранівська Оксана ЯрославівнаКафедра ортопедичної стоматології
Телішевська Уляна ДмитрівнаКафедра ортопедичної стоматології
Матвійчук Ольга Ярославівна Кафедра ортопедичної стоматології
Дидик Наталія МихайлівнаКафедра ортопедичної стоматології
Завадка Олександр Євстахович Кафедра ортопедичної стоматології
Телішевська Оксана ДмитрівнаКафедра ортопедичної стоматології
Кулінченко
Руслан
Вадимович
Кафедра ортопедичної стоматології
Когут Остап Костянтинович
Кафедра ортопедичної стоматології
Гуньовська Романа Петрівна
Кафедра ортопедичної стоматології
Завойко Оксана Богданівна Кафедра ортопедичної стоматології
Олійник Адріан ЮрійовичКафедра ортопедичної стоматології
Олійник Галина Василівна Кафедра ортопедичної стоматології
Підлісний Роман Васильович Кафедра ортопедичної стоматології
Шибінський Володимир ЯрославовичКафедра ортопедичної стоматології
Готь Софія-Роксолана РостиславівнаКафедра ортопедичної стоматології
Роксана
Братусь-Гриньків
Кафедра ортопедичної стоматології
Яричківський Володимир Ростиславович
Кафедра ортопедичної стоматології
Лещук Лідія СтепанівнаКафедра ортопедичної стоматології
Кирманов Олександр Сергійович Кафедра ортопедичної стоматології
Сегал Михайло МойсейовичКафедра ортопедичної стоматології
Мартінек Георгій Борисович Кафедра ортопедичної стоматології
Микиєвич Наталія ІгорівнаКафедра ортопедичної стоматології
Черпак Михайло ОлександровичКафедра ортопедичної стоматології
Колесніченко Олександр ВолодимировичКафедра стоматології дитячого віку
Гуменюк Ольга МихайлівнаКафедра стоматології дитячого віку
Гірчак Ольга МихайлівнаКафедра стоматології дитячого віку
Пришко Зоряна РоманівнаКафедра стоматології дитячого віку
Солонько Галина МиронівнаКафедра стоматології дитячого віку
Малко Наталія ВолодимирівнаКафедра стоматології дитячого віку
Іванчишин Віктрорія
Вікторівна
Кафедра стоматології дитячого віку
Гринишин Ольга БогданівнаКафедра стоматології дитячого віку
Гриньох Володимир
Олексійович
Кафедра стоматології дитячого віку
Крупник Анна-Софія АндріївнаКафедра стоматології дитячого віку
Ісакова Ольга ОлексіївнаКафедра стоматології дитячого віку
Дацко Василь АндрійовичКафедра стоматології дитячого віку
Солина Наталя МиронівнаКафедра стоматології дитячого віку
Скибчик Оксана ВасилівнаКафедра стоматології дитячого віку
Пришляк Вікторія Євгеніівна Кафедра стоматології дитячого віку
Солоп Лілія МихайлівнаКафедра стоматології дитячого віку
Сов’як Оксана ОлегівнаКафедра стоматології дитячого віку
Шаран Марія ОлексіївнаКафедра стоматології дитячого віку
Фур Микола БорисовичКафедра стоматології дитячого віку
Єзерська Оксана ВолодимирівнаКафедра стоматології дитячого віку
Зубачик Володимир МихайловичКафедра терапевтичної стоматології
Гриновець Володимир СтепановичКафедра терапевтичної стоматології
Двуліт Ірина ПавлівнаКафедра терапевтичної стоматології
Довганик Вікторія ВіталіївнаКафедра терапевтичної стоматології
Пасько Оксана ОлексіївнаКафедра терапевтичної стоматології
Петришин Ольга АндріївнаКафедра терапевтичної стоматології
Ріпецька Ольга РоманівнаКафедра терапевтичної стоматології
Синиця Володимир ВалерійовичКафедра терапевтичної стоматології
Сулим Юрій ВасильовичКафедра терапевтичної стоматології
Хороз Леся МиронівнаКафедра терапевтичної стоматології
Бариляк Адріана ЯрославівнаКафедра терапевтичної стоматології
Бучковська Анна ЮріївнаКафедра терапевтичної стоматології
Демчина Галина РоманівнаКафедра терапевтичної стоматології
Пасічник Мар’яна Андріївна Кафедра терапевтичної стоматології
Різник Юрій БодановичКафедра терапевтичної стоматології
Фурдичко Анастасія ІванівнаКафедра терапевтичної стоматології
Гавришкевич Ярина ІгорівнаКафедра терапевтичної стоматології
Ган Ірина ВолодимирівнаКафедра терапевтичної стоматології
Голейко Марта ВолодимирівнаКафедра терапевтичної стоматології
Ільчишин Марта ПетрівнаКафедра терапевтичної стоматології
Іськів Мар’яна ОлегівнаКафедра терапевтичної стоматології
Ногачевська Іванна ІгорівнаКафедра терапевтичної стоматології
Ренка Марта ВолодимирівнаКафедра терапевтичної стоматології
Федун Ірена РоманівнаКафедра терапевтичної стоматології
Яричківська Наталія
Володимирівна
Кафедра терапевтичної стоматології
Бежук Юлія Андріївна
Кафедра терапевтичної стоматології
Вербенець Христина ВолодимирівнаКафедра терапевтичної стоматології
Якимович Данило ВолодимировичКафедра терапевтичної стоматології
Зінчук Олександр МиколайовичКафедра інфекційних хвороб
Герасун Борис АбрамовичКафедра інфекційних хвороб
Адамович Олександр ПетровичКафедра інфекційних хвороб
Ворожбит Ольга БогданівнаКафедра інфекційних хвороб
Герасун Олександр БорисовичКафедра інфекційних хвороб
Грицко Роман ЮліановичКафедра інфекційних хвороб
Задорожний Андрій МихайловичКафедра інфекційних хвороб
Зубач Олена ОлександрівнаКафедра інфекційних хвороб
Кіселик Ігор ОлексійовичКафедра інфекційних хвороб
Крижанська Марина ОлександрівнаКафедра інфекційних хвороб
Прикуда Надія МихайлівнаКафедра інфекційних хвороб
Іванченко Наталія ОлександрівнаКафедра інфекційних хвороб
Телегіна Тетяна ВікторівнаКафедра інфекційних хвороб
Маркін Леонід БорисовичКафедра акушерства та гінекології
Шатилович Катерина ЛеонідівнаКафедра акушерства та гінекології
Семенина Галина БогданівнаКафедра акушерства та гінекології
Анісімова Ірина Михайлівна Кафедра акушерства та гінекології
Бесєдін Олександр Вікторович Кафедра акушерства та гінекології
Жемела Олена Михайлівна Кафедра акушерства та гінекології
Ісаєва Катерина Юріївна Кафедра акушерства та гінекології
Коритко Олександр Олександрович Кафедра акушерства та гінекології
Кунинець Галина Ярославівна Кафедра акушерства та гінекології
Матвієнко Олег Олександрович Кафедра акушерства та гінекології
Паєнок Олександр Станіславович Кафедра акушерства та гінекології
Попович Алла Іллівна Кафедра акушерства та гінекології
Рачкевич Олена Станіславівна Кафедра акушерства та гінекології
Святоцька Олена Василівна Кафедра акушерства та гінекології
Шахова Олена Вікторівна Кафедра акушерства та гінекології
Ященко Лариса Михайлівна Кафедра акушерства та гінекології
Ельяшевська Ірина Іванівна Кафедра акушерства та гінекології
Сегедій Лідія Ігорівна Кафедра акушерства та гінекології
Славітич Світлана Романівна Кафедра акушерства та гінекології
Старикович Анна Володимирівна Кафедра акушерства та гінекології
Фартушок Тетяна Володимирівна Кафедра акушерства та гінекології
Флуд Вадим ВалентиновичКафедра акушерства та гінекології
Кузьмінов Борис ПавловичКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Лотоцька-Дудик Уляна БогданівнаКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Томків Василь МихайловичКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Крупка Неля ОмелянівнаКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Колінковський Олександр МиколайовичКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Касіян Ольга ПетрівнаКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Юрченко Світлана
Теодорівна
Кафедра гігієни та профілактичної токсикології
Зелена Маріанна Ігорівна
Кафедра гігієни та профілактичної токсикології
Ковалів Марія ОмелянівнаКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Матисік Світлана ІгорівнаКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Зелений Андрій ЛюбомировичКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Туркіна Віра АртурівнаКафедра гігієни та профілактичної токсикології
Сизон Орися ОрестівнаКафедра дерматології, венерології
Туркевич Олександр ЮрійовичКафедра дерматології, венерології
Чаплик-Чижо Ірина ОстапівнаКафедра дерматології, венерології
Бабак Ірина Дмитрівна Кафедра дерматології, венерології
Рудник Тетяна Ігорівна Кафедра дерматології, венерології
Дашко Маріання Олегівна Кафедра дерматології, венерології
Білинська Оксана АндріївнаКафедра дерматології, венерології
Возняк Ірина ЯрославівнаКафедра дерматології, венерології
Зайченко Ярина ОлександрівнаКафедра дерматології, венерології
Іванюшко-Назарко НаталіяКафедра дерматології, венерології
Асцатуров Геннадій ЄвгеновичКафедра дерматології, венерології
Туркевич Соломія АндріївнаКафедра дерматології, венерології
Процак Віталій ВалерійовичКафедра дерматології, венерології
Федорова Уляна ВолодимирівнаКафедра дерматології, венерології
Вольбин Світлана ВолодимирівнаКафедра дерматології, венерології
Левицька Ірина МирославівнаКафедра дерматології, венерології
Дасюк Тарас ЄвгеновичКафедра дерматології, венерології
Виноград Наталія Олексіївна Кафедра епідеміології
Василишин Зоряна Петрівна Кафедра епідеміології
Козак Людмила Петрівна Кафедра епідеміології
Байдалка Ірина Дмитрівна Кафедра епідеміології
Шуль Уляна Андріївна Кафедра епідеміології
Федоренко Віра ІларіонівнаКафедра епідеміології
Кіцула Любов МихайлівнаКафедра епідеміології
Сибірний Андрій ВолодимировичКафедра епідеміології
Козак Лілія Петрівна Кафедра епідеміології
Мудра Ірина ГерманівнаКафедра епідеміології
Москвяк
Наталія Володимирівна
Кафедра епідеміології
Риза Лілія Валентинівна
Кафедра епідеміології
Ямка Ярослава Михайлівна
Кафедра епідеміології
Рибак Іванна СтепанівнаКафедра епідеміології
Клименко Леся РоманівнаКафедра епідеміології
Андрющенко Віктор ПетровичКафедра загальної хірургії
Лисюк Юрій СергійовичКафедра загальної хірургії
Бідюк Дарій МартиновичКафедра загальної хірургії
Куновський Володимир ВолодимировичКафедра загальної хірургії
Мельников Володимир АркадійовичКафедра загальної хірургії
Барвінська Анна СтепанівнаКафедра загальної хірургії
Магльований Віталій Кафедра загальної хірургії
Ващук Всеволод ВасильовичКафедра загальної хірургії
Кирик Тарас ПетровичКафедра загальної хірургії
Герич Гнат ІгоровичКафедра загальної хірургії
Матвійчук Олег БогдановичКафедра загальної хірургії
Надашкевич Олег НиконовичКафедра сімейної медицини
Абрагамович Мар’яна Орестівна Кафедра сімейної медицини
Громнацька Наталія МиколаївнаКафедра сімейної медицини
Паращук Богдан МироновичКафедра сімейної медицини
Ютанова Алла Кафедра сімейної медицини
Вергун Андрій РомановичКафедра сімейної медицини
Кіт Зоряна МихайлівнаКафедра сімейної медицини
Шалько Ірина ВолодимирівнаКафедра сімейної медицини
Регеда Михайло Степанович Кафедра патологічної фізіології
Любінець Лідія Анісіївна Кафедра патологічної фізіології
Лукович Ірена Миронівна Кафедра патологічної фізіології
Никитюк Галина Петрівна Кафедра патологічної фізіології
Угрин Ольга Миронівна Кафедра патологічної фізіології
Найда Любов ЯрославівнаКафедра патологічної фізіології
Матолінець Оксана МихайлівнаКафедра патологічної фізіології
Качмарська Марта ОлегівнаКафедра патологічної фізіології
Пороховська Наталія Василівна Кафедра патологічної фізіології
Вервега Богдана Михайлівна Кафедра патологічної фізіології
Колішецька Марта АндріївнаКафедра патологічної фізіології
Садляк Оксана Володимирівна Кафедра патологічної фізіології
Семенців Наталія Кафедра патологічної фізіології
Байда Мар’яна ЛюбомирівнаКафедра патологічної фізіології
Небелюк Назарій МихайловичКафедра патологічної фізіології
Няньковський Сергій ЛеонідовичКафедра педіатрії № 1
Яцула Марта СтепанівнаКафедра педіатрії № 1
Пакулова-Троцька Юлія В’ячеславівнаКафедра педіатрії № 1
Подолянська Вікторія ВолодимирівнаКафедра педіатрії № 1
Бабік Іванна ВолодимирівнаКафедра педіатрії № 1
Городиловська Марта ІгорівнаКафедра педіатрії № 1
Пасічнюк Ірина ПетрівнаКафедра педіатрії № 1
Пластунова Ольга БорисівнаКафедра педіатрії № 1
Фуртак Роксолана НесторівнаКафедра педіатрії № 1
Пишник Андрій Ігорович Кафедра педіатрії № 1
Кузьмінов Юрій Борисович Кафедра педіатрії № 1
Возняк Андрій ВалерійовичКафедра педіатрії № 1
Дутка Роман ЯрославовичКафедра пропедевтики та внутрішньої медицини 1
Базилевич Андрій Ярославович Кафедра пропедевтики та внутрішньої медицини 1
Новосад Анна Богданівна Кафедра пропедевтики та внутрішньої медицини 1
Івасівка Роксоляна Степанівна Кафедра пропедевтики та внутрішньої медицини 1
Матущак Ольга МиколаївнаКафедра пропедевтики та внутрішньої медицини 1
Буфан Марія МиронівнаКафедра пропедевтики та внутрішньої медицини 1
Абрагамович Христина ЯрославівнаКафедра пропедевтики та внутрішньої медицини 1
Курбан Мар’яна Миколаївна Кафедра пропедевтики та внутрішньої медицини 1
Дац Ігор Володимирович Кафедра радіології та радіаційної медицини
Ільчишин Оксана Степанівна Кафедра радіології та радіаційної медицини
Мицик Юліан Олегович Кафедра радіології та радіаційної медицини
Солдатенко Олег Якович Кафедра радіології та радіаційної медицини
Данилейченко Інна Валеріївна Кафедра радіології та радіаційної медицини
Вервега Богдана Михайлівна Кафедра радіології та радіаційної медицини
Макагонов Ігор Олександрович Кафедра радіології та радіаційної медицини
Скалецька Наталія Михайлівна Кафедра радіології та радіаційної медицини
Ревура Андрій ПетровичКафедра радіології та радіаційної медицини
Трутяк Ігор Романович Кафедра травматології і ортопедії
Гнатейко Назар ОлеговичКафедра травматології і ортопедії
Гресько Ігор ВолодимировичКафедра травматології і ортопедії
Філь Адріан Юрійович Кафедра травматології і ортопедії
Яцкевич Андрій ЯрополковичКафедра травматології і ортопедії
Серафин Юрій Ярославович Кафедра травматології і ортопедії
Магльований Анатолій Васильович Кафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Кунинець Ольга БогданівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Стрельбицький Любомир ВолодимировичКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Хомишин Володимир ПавловичКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Іваночко Оксана ЮріївнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Хохла Алла ІгорівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Новицький Олександр ОлександровичКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Веревкін Олег ОлеговичКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Романюк Оксана БорисівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Киван Наталя ВолодимирівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Яблонська Єльжбета МихайлівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Гусак Ярослав ЄвгеновичКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Дзівенко Ольга АнатоліївнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Турянська Мар’яна МихайлівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Паламарчук Олена ВікторівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Длугош Ігор БроніславовичКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Яворський Тарас ІвановичКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Бобало Олег ВолордимировичКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Магльована Галина МихайлівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Леонт’єва Зоряна РоманівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Гурка Оксана ІгорівнаКафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Козицька Оксана
Іванівна
Кафедра фізичного виховання і спортивної медицини
Костик Ольга Петрівна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Ільницький Іван Григорович
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Миколишин Лідія Іванівна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Білозір Лідія Іванівна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Чуловська Уляна Богданівна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Невзгода Олександр Ананійович
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Луцишин Тарас Володимирович
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Піскур Зоряна Іванівна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Галишич Наталія Миронівна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Вольницька Христина Ігорівна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Сахелашвили Манана Ивановна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Рудницька Надія Дмитрівна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Суворкіна Ірина Василівна
Кафедра фтизіатрії і пульмонології
Лукавецький Олексій Васильович
Кафедра хірургії № 1
Бойко Ніна Іванівна
Кафедра хірургії № 1
Чуклін Сергій Миколайович
Кафедра хірургії № 1
Коломійцев Василь Іванович
Кафедра хірургії № 1
Іванків Тарас Миронович
Кафедра хірургії № 1
Баб’як Тарас Євгенович
Кафедра хірургії № 1
Дутка Яромир Романович
Кафедра хірургії № 1
Хом’як Володимир Всеволодович
Кафедра хірургії № 1
Чукла Ростислав Орестович
Кафедра хірургії № 1
Вацеба Роман Євгенійович
Кафедра хірургії № 1
Стояновський Ігор Володимирович
Кафедра хірургії № 1
Чемерис Орест Мирославович
Кафедра хірургії № 1
Федоров Володимир Юрійович
Кафедра хірургії № 1
Маріна Володимир Нуцувич
Кафедра хірургії № 1
Лозинська Любов Юріївна
Кафедра хірургії № 1
Павловський Ярослав Ігорович
Кафедра хірургії № 1
Содомора Павло Андрійович
Кафедра латинської та іноземних мов
Смольська Лариса Юріївна
Кафедра латинської та іноземних мов
Коваль-Гнатів Дзвенислава Юріївна
Кафедра латинської та іноземних мов
Крив'як Богданна Ярославівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Мартин Володимир Орестович
Кафедра латинської та іноземних мов
Милик Оксана Василівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Мороз-Цілуйко Наталія
Кафедра латинської та іноземних мов
Ісарева Христина Петрівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Мороз Анна-Наталія Михайлівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Чернюх Надія Богданівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Ісаєва Оксана Степанівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Шумило Мирослава Юріївна
Кафедра латинської та іноземних мов
Манюк Любов Володимирівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Кучумова Наталія Володимирівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Снітовська Ольга Йосипівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Єрченко Олег Владиславович
Кафедра латинської та іноземних мов
Червінська Лариса Омелянівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Назаренко Тетяна Петрівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Василенко Олег Генадійович
Кафедра латинської та іноземних мов
Царик Галина Михайлівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Застріжна Лідія Володимирівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Засінчук Любов Мирославівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Цимбровська Христина Ігорівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Жук Христина-Марія Ростиславівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Сивак Алла Олександрівна
Кафедра латинської та іноземних мов
Матешук-Вацеба Леся Ростиславівна
Кафедра нормальної анатомії
Вільхова Ірина Володимирівна
Кафедра нормальної анатомії
Пальтов Евгеній Володимирович
Кафедра нормальної анатомії
Мота Оксана Миколаївна
Кафедра нормальної анатомії
Фік Володимир Богуславович
Кафедра нормальної анатомії
Галюк Уляна Михайлівна
Кафедра нормальної анатомії
Покотило Петро Богданович
Кафедра нормальної анатомії
Ковалишин Орися Анатоліївна
Кафедра нормальної анатомії
Джалілова Ельвіра Айдінівна
Кафедра нормальної анатомії
Борис Руслан Ярославович
Кафедра нормальної анатомії
Савка Ірина Ігорівна
Кафедра нормальної анатомії
Кирик Христина Андріївна
Кафедра нормальної анатомії
Танчин Ігор Андрійович
Кафедра нормальної анатомії
Логаш Максим Валентинович
Кафедра нормальної анатомії
Гресько Наталія Ігорівна
Кафедра нормальної анатомії
Криницький Роман Павлович
Кафедра нормальної анатомії
Блищак Назарій Богданович
Кафедра нормальної анатомії
Дмитрів Галина Михайлівна
Кафедра нормальної анатомії
Луцик Святослав Олександрович
Кафедра нормальної анатомії
Зінько Аксінія Володимирівна
Кафедра нормальної анатомії
Бекесевич Анна Михайлівна
Кафедра нормальної анатомії
Подолюк Марія Василівна
Кафедра нормальної анатомії
Підвальна Уляна Євгенівна
Кафедра нормальної анатомії
Беседіна Анна Сергіївна
Кафедра нормальної анатомії
Содомора Ольга Олексіївна
Кафедра нормальної анатомії
Гірняк Ігор Іванович
Кафедра нормальної анатомії
Сушко Юрій Ігорович
Кафедра нормальної анатомії
Чаплик-Чижо Ірина Остапівна
Кафедра нормальної анатомії
Гнідик Юлія Володимирівна
Кафедра нормальної анатомії
Цитовський Максим Наумович
Кафедра нормальної анатомії
Цегельський Андрій Артемович
Кафедра нормальної анатомії
Кордис Богдан Дмитрович
Кафедра нормальної анатомії
Кузьмінов Борис Павлович
Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Зазуляк Тетяна Степанівна
Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Туркіна Віра АртурівнаКафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Грушка Оксана Іванівна Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Платонова Ірина ЛьвівнаКафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Альохіна Тетяна Анатоліївна Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Кузьмінов Олександр Борисович Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Яськів Ганна Ігорівна Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Колінковський Олександр МиколайовичКафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Шамля Олена Володимирівна Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Шевчук Люба Павлівна Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Призиглей Ганна Валеріївна Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Мисак Леся Михайлівна Кафедра ЦНДЛ та лабораторія промислової токсикології
Вереснюк Наталія СергіївнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Корнієнко Вячеслав ГригоровичКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Місюра Анжела ГригорівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Корчинська Ольга АнтонівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Яремчук Тетяна ПетрівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Пирогова Віра ІванівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Козловський Ігор ВалерійовичКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Гроховська Марта ВолодимирівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Шурпяк Сергій ОлександровичКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Ошуркевич Орест ЄвгеновичКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Марченко Надія ЄліферіївнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Охабська Ірина ІванівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Малачинська Марія ЙосипівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Грицько Марта ІгорівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Чайківська Еліна ФлавіанівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Голота Любов ІванівнаКафедра акушерства, гінекології та перинатології ФПДО
Підгірний Ярослав МихайловичКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Фесенко Улболган АбдулхамітівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Фесенко Володимир СергійовичКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Вербовський Роман МихайловичКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Гарбар Мирослава ОрестівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Іванюшко Олена ВасилівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Матолінець Наталія ВасилівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Міщук Володимир Ростиславович Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Філик Ольга ВолодимирівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Світлик Юлія ОрестівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Закотянський Олег ПетровичКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Павленко Ірина АндріївнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Яєчник Олег РомановичКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Василів Марта СтепанівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Ільчишин Олеся ЯрославівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Колупаєв Олександр ВіталійовичКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Мерза Романа ОрестівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Мрочко Юрій ВолодимировичКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Садова-Чуба Зоряна ТарасівнаКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Туркевич Остап МарковичКафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Орлик Володимир ВолодимировичКафедра гематології та трансфузіології ФПДО
Новак Василь ЛеонідовичКафедра гематології та трансфузіології ФПДО
Виговська Ярослава ІллівнаКафедра гематології та трансфузіології ФПДО
Матлан Володимир ЛьвовичКафедра гематології та трансфузіології ФПДО
Томашевська Наталія ЯремівнаКафедра гематології та трансфузіології ФПДО
Цимбалюк ІринаКафедра гематології та трансфузіології ФПДО
Тушницький Орест МироновичКафедра гематології та трансфузіології ФПДО
Дзісь Іван ЄвгеновичКафедра гематології та трансфузіології ФПДО
Любінець Олег Володимирович Кафедра громадського здоров’я ФПДО
Рудень Василь ВолодимировичКафедра громадського здоров’я ФПДО
Дутка Ігор ЮрійовичКафедра громадського здоров’я ФПДО
Ходор Орест ЄвгеновичКафедра громадського здоров’я ФПДО
Олійник Андрій МироновичКафедра громадського здоров’я ФПДО
Комар Володимир СтепановичКафедра громадського здоров’я ФПДО
Олексюк Ольга БогданівнаКафедра громадського здоров’я ФПДО
Самчук Богдан МиколайовичКафедра громадського здоров’я ФПДО
Пупін Тарас Ілліч Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Заболотний Тарас ДмитровичКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Годована Олеся ІванівнаКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Риберт Юрій Олексійович Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Виноградова Олена Миколаївна Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Гнідь Роман МихайловичКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Гонта Зоряна МихайлівнаКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Зубачик Мирослава ВолодимирівнаКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Марков Анатолій Владиславович Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Мінько Лідія Юріївна Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Мороз Катерина Анатоліївна Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Немеш Оксана Мар’янівнаКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Скалат Андріана Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Слаба Оксана Михайлівна Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Стадник Уляна Олегівна Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Шилівський Ігор Володимирович Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Бандрівська Надія Нилівна Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Дирик Володимира Тарасівна Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Кінаш Юрій Олегович Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Кордіяк Олена ЙосифівнаКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Мигаль Остап ОрестовичКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Мрочко Олег ІгоровичКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Шевчук Мар’яна МиколаївнаКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Ширіханова Інна Юріївна Кафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Шкребнюк Роксолана ЮріївнаКафедра терапевтичної стоматології ФПДО
Лаповець Любов ЄвгенівнаКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Максимюк Ганна ВасилівнаКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Кость Андрій СтепановичКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Акімова Віоріка МиколаївнаКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Ястремська Оксана ОстапівнаКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Залецький Микола ПавловичКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Ткачук Сергій ОлександровичКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Порохнавець Леся ЄвгенівнаКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Цимбала Оксана ПетрівнаКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Лебедь Галина Богданівна Кафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Андрушевська Ольга ЮліанівнаКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Степась Юлія МихайлівнаКафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Дем′янчук
Наталія Романівна
Кафедра клінічної лабораторної діагностики ФПДО
Бойко Оксана Василівна
Кафедра медичної інформатики ФПДО
Дорош Наталія Володимирівна
Кафедра медичної інформатики ФПДО
Чабан Олеся ПетрівнаКафедра медичної інформатики ФПДО
Ільканич Катерина ІванівнаКафедра медичної інформатики ФПДО
Різничок Світлана Василівна Кафедра медичної інформатики ФПДО
Лотоцька Леся БогданівнаКафедра медичної інформатики ФПДО
Колач Тетяна СтепанівнаКафедра медичної інформатики ФПДО
Коцаренко Максим ВадимовичКафедра медичної інформатики ФПДО
Басалкевич Олена ЄвтіхіївнаКафедра медичної інформатики ФПДО
Попович Богдан РомановичКафедра медичної інформатики ФПДО
Ільницький Григорій ІвановичКафедра медичної інформатики ФПДО
Голяка Роман ЛюбомировичКафедра медичної інформатики ФПДО
Фечан Андрій ВасильовичКафедра медичної інформатики ФПДО
Сенюта Ірина Ярославівна Кафедра медичного права ФПДО
Богомазова Ірина Олександрівна Кафедра медичного права ФПДО
Рабінович Алла Вікторівна Кафедра медичного права ФПДО
Лемеха Ростислав Ігорович Кафедра медичного права ФПДО
Хобор Романа Богданівна Кафедра медичного права ФПДО
Гарасимів Оксана Юріївна Кафедра медичного права ФПДО
Терешко Христина Ярославівна Кафедра медичного права ФПДО
Мелешко Ірина Романівна Кафедра медичного права ФПДО
Головчак Ярина Володимирівна Кафедра медичного права ФПДО
Паєнок Анжеліка ВолодимирівнаКафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Нетлюх Андрій
Михайлович
Кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Яворська Наталія Петрівна
Кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Семчишин Мирослава Григорівна
Кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Білобрин Марія Степанівна
Кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Кульматицький Андрій Володимирович
Кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Кузьмінський Андрій Павлович
Кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Кобилецький Олег Ярославович
Кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Щибовик Дмитро Володимирович
Кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Викрикач Михайло Орестович
Кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО
Фецич Тарас Григорович
Кафедра онкології і радіології ФПДО
Білинський Борис Тарасович
Кафедра онкології і радіології ФПДО
Савран Володимир Романович
Кафедра онкології і радіології ФПДО
Стернюк Юрій Марянович
Кафедра онкології і радіології ФПДО
Володько Наталя АнтонівнаКафедра онкології і радіології ФПДО
Лукавецький Назар ОлексійовичКафедра онкології і радіології ФПДО
Олійник Юрій ЮрійовичКафедра онкології і радіології ФПДО
Ярема Роман РомановичКафедра онкології і радіології ФПДО
Дутчак Уляна МирославівнаКафедра онкології і радіології ФПДО
Ковальський Василь Володимирович Кафедра онкології і радіології ФПДО
Сліпецький Роман Ростиславович Кафедра онкології і радіології ФПДО
Ревура Андрій ПетровичКафедра онкології і радіології ФПДО
Присташ Юрій Ярославович Кафедра онкології і радіології ФПДО
Мриглоцький Мар’ян Михайлович Кафедра онкології і радіології ФПДО
Гудзь
Андрій Степанович
Кафедра офтальмології ФПДО
Новицький
Ігор
Ярославович

Кафедра офтальмології ФПДО
Міхель Вероніка Дмитрівна

Кафедра офтальмології ФПДО
Павловська Галина Ярославівна

Кафедра офтальмології ФПДО
Абашина Наталія Миколаївна
Кафедра офтальмології ФПДО
Курильців
Надія Багратіонівна

Кафедра офтальмології ФПДО
Юревич Всеволод Романович
Кафедра офтальмології ФПДО
Мартінек Ніна АбасівнаКафедра офтальмології ФПДО
Ковальська Мар’яна ПрокопівнаКафедра офтальмології ФПДО
Рафалюк Софія ЯрославівнаКафедра офтальмології ФПДО
Захаревич Галина ЄвгенівнаКафедра офтальмології ФПДО
Блавацька Оксана МиколаївнаКафедра офтальмології ФПДО
Максимців Мирослава
Любомирівна
Кафедра офтальмології ФПДО
Гореча Марта ЮріївнаКафедра офтальмології ФПДО
Нежинець Марія Василівна Кафедра офтальмології ФПДО
Щур Марта БогданівнаКафедра офтальмології ФПДО
Божович Юлія Василівна Кафедра офтальмології ФПДО
Дубей Леонід Ярославович Кафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Кісельова Марія Миколаївна Кафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Маркін Андрій ІгоровичКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Іванців-Гріга Ірина СтепанівнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Томків Зоряна ВасилівнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Лісний Андрій Євстахович Кафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Куновська Лариса Михайлівна Кафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Марченко Тетяна ЗиновіївнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Квіт Дмитро Іванович Кафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Уська Віра Романівна Кафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Троцький Григорій МихайловичКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Сакалош Леся ПетрівнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Камуть Наталія ВасилівнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Роговик Наталія ВолодимирівнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Родич Оксана ЮріївнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Няньковська Олена СергіївнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Савчак Наталія ЄвгенівнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Омельяненко Ольга ВасилівнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Моштук Оксана СтепанівнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Качмарик-Бойсин Леся ПетрівнаКафедра педіатрії і неонатології ФПДО
Фільц Олександр Орестович Кафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Богута Христина РоманівнаКафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Ришковська Наталія ОлександрівнаКафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Кечур Роман ВолодимировичКафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Фітькало Олег СтепановичКафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Кігічак- Борщевська Анжела ВікторівнаКафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Кирилюк Сергій СергійовичКафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Мироненко Олександр ІвановичКафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Качмарська Марта ОлегівнаКафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Забор
Вікторія
Сергіївна
Кафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Костюченко
Наталія
Вікторівна

Кафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Мишаківська Ольга Михайлівна

Кафедра психіатрії і психотерапії ФПДО
Андріюк Лук’ян Васильович

Кафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Задорожна Божена ВолодимирівнаКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Негрич Назар ОлеговичКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Мацко Наталія ВасилівнаКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Семенова Світлана ВасилівнаКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Грабоус Олексій ВасильовичКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Гдиря Оксана ВалентинівнаКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Лабінський Павло АндрійовичКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Яцюк Володимир МихайловичКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Федяєва Світлана ІванівнаКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Магулка Ірина ВолодимирівнаКафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО
Кияк Юліан ГригоровичКафедра сімейної медицини ФПДО
Смалюх Ольга ВасилівнаКафедра сімейної медицини ФПДО
Беш Дмитро ІгоровичКафедра сімейної медицини ФПДО
Світлик Галина ВолодимирівнаКафедра сімейної медицини ФПДО
Процько Василь ВасильовичКафедра сімейної медицини ФПДО