Аспірантура

Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії здійснюється: в аспірантурі за очною (денною, вечірньою) або заочною формою навчання:
галузь знань – 22 Охорона здоров’я;
за спеціальностями: 221 Стоматологія, 222 Медицина, 226 Фармація, промислова фармація, 228 Педіатрія

У 2017 році (1 січня- 1 липня) кандидатські дисертації захистили 43 здобувача Університету:

1. Цимбала Оксана Петрівна (03.00.04 – біохімія);
2. Одноріг Лілія Олександрівна (03.00.04 – біохімія);
3. Онуфрович Олена Костянтинівна (03.00.04 – біохімія);
4. Цимбала Оксана Петрівна (10.02.14 – класичні мови. Окремі індоєвропейські мови);
5. Стечак Галина Михайлівна (13.00.04 – теорія і методика професійної освіти);
6. Манюк Любов Володимирівна (13.00.04 – теорія і методика професійної освіти);
7. Толопко Соломія Ярославівна (14.01.02 – внутрішні хвороби);
8. Ферко Марія Романівна (14.01.02 – внутрішні хвороби);
9. Карпишин Наталя Василівна (14.01.02 – внутрішні хвороби);
10. Курбан Мар’яна Миколаївна (14.01.02 – внутрішні хвороби);
11. Підгірний Богдан Ярославович (14.01.03 – хірургія);
12. Загоруйко Роман Ростиславович (14.01.06 – урологія);
13. Сабадаш Максим Євгенович (14.01.06 – урологія);
14. Чемерис Олена Андріївна (14.01.09 – дитяча хірургія);
15. Лісний Андрій Євстахович (14.01.10 – педіатрія);
16. Троцький Григорій Михайлович (14.01.10 – педіатрія);
17. Гладченко Ольга Ігорівна (14.01.10 – педіатрія);
18. Ковалик Соломія Земомиславівсна (14.01.10 – педіатрія);
19. Бабляк Сергій Дмитрович (14.01.11 – кардіологія);
20. Вірна Маріанна Михайлівна (14.01.11 – кардіологія);
21. Кияк Григорій Юліанович (14.01.11 – кардіологія);
22. Мітельман Ірина Миколаївна (14.01.15 – нервові хвороби);
23. Закаль Катерина Юріївна (14.01.16 – психіатрія);
24. Цьона Андрій Ром анович (14.01.16 – психіатрія);
25. Гринишин Ольга Богданівна (14.01.22 – стоматологія);
26. Січкоріз Христина Андріївна (14.01.22 – стоматологія);
27. Телішевська Оксана Дмитрівна (14.01.22 – стоматологія);
28. Кияк Соломія Володимирівна (14.01.22 – стоматологія);
29. Ільницький Ярослав Миронович (14.01.22 – стоматологія);
30. Дирик Володимира Тарасівна (14.01.22 – стоматологія);
31. Шкребнюк Роксолана Юріївна (14.01.22 – стоматологія);
32. Беш Олеся Михайлівна (14.01.29 – клінічна алергологія);
33. Яєчник Олег Романович (14.01.30 – анестезіологія та інтенсивна терапія);
34. Мбаркі Махер (14.01.36 – гастроентерологія);
35. Ковалів Марія Омелянівна (14.02.01 – гігієна та професійна патологія);
36. Шуль Уляна Андріївна (14.02.02 – епідеміологія);
37. Бекесевич Анна Михайлівна (14.03.01 – нормальна анатомія);
38. Якубець Ольга Ігорівна (14.03.03 – нормальна фізіологія);
39. Антонюк Ростислав Володимирович (14.03.09 – гістологія, цитологія, ембріологія);
40. Дудок Ольга Василівна (14.03.09 – гістологія, цитологія, ембріологія);
41. Піняжко Ореста Богданівна (15.00.01 – технологія ліків, ОФС, та судова фармація);
42. Максимович Наталія Михайлівна (15.00.01 – технологія ліків, ОФС, та судова фармація);
43. Лелюх Мар’ян Іванович (15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія).

У 2016 році кандидатські дисертації захистили 46 здобувачів Університету:

1. Дем’янчук Наталія Романівна (03.00.04 – біохімія);
2. Кріль Ірина Йосифівна (03.00.04 – біохімія);
3. Тимків Марія Зенонівна (03.00.07 – мікробіологія);
4. Луців Наталія Збиславівна (03.00.09 – імунологія (біологічні науки));
5. Гірна Наталія Мирославівна (07.00.01 – історія України);
6. Надрага Марта Степанівна (07.00.01- історія України);
7. Єрченко Олег Владиславович (10.02.04 – германські мови);
8. Гичка Назарій Михайлович (14.01.01 – акушерство та гінекологія);
9. Прокіп Уляна Євгенівна (14.01.01 – акушерство та гінекологія);
10. Юзич Іванна Андріївна (14.01.02 – внутрішні хвороби);
11. Бліхарський Юрій Зіновійович (14.01.03 – хірургія);
12. Федоров Володимир Юрійович (14.01.03 – хірургія);
13. Бучок Олександр Олександрович (14.01.06 – урологія);
14. Шипелик Олег Володимирович (14.01.06 – урологія);
15. Борис Орест Ярославович (14.01.09 – дитяча хірургія);
16. Бабік Іванна Володимирівна (14.01.10 – педіатрія);
17. Томків Зоряна Василівна (14.01.10 – педіатрія);
18. Кармазіна Галина Миколаївна (14.01.13 – інфекційні хвороби);
19. Прикуда Надія Михайлівна (14.01.13 – інфекційні хвороби);
20. Кирилюк Софія Ярославівна (14.01.15 – нервові хвороби);
21. Крук Мирослав Мирославович (14.01.19 – оториноларингологія);
22. Возняк Ірина Ярославівна (14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби);
23. Дашко Маріанна Олегівна (14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби);
24. Гнатейко Назар Олегович (14.01.21 – травматологія та ортопедія);
25. Зубачик Орися Володимирівна (14.01.22 – стоматологія);
26. Корнієнко Марія Миколаївна (14.01.22 – стоматологія);
27. Кулінченко Руслан Вадимович (14.01.22 – стоматологія);
28. Малко Наталія Володимирівна (14.01.22 – стоматологія);
29. Різник Юрій Богданович (14.01.22 – стоматологія);
30. Сов’як Оксана Олегівна (14.01.22 – стоматологія);
31. Швець Ігор Євгенович (14.01.22 – стоматологія);
32. Вольницька Христина Ігорівна (14.01.27 – пульмонологія);
33. Світлик Юлія Орестівна (14.01.30 – анестезіологія та інтенсивна терапія);
34. Магулка Ірина Володимирівна (14.01.33 – медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія);
35. Москвяк-Лесняк Дзвенислава Євгенівна (14.02.03 – соціальна медицина);
36. Дісковський Іван Сергійович (14.03.01 – нормальна анатомія);
37. Криницький Роман Павлович (14.03.01 – нормальна анатомія);
38. Підвальна Уляна Євгенівна (14.03.01 – нормальна анатомія);
39. Попик Петро Михайлович (14.03.01 – нормальна анатомія);
40. Суходолька Наталія Василівна (14.03.03 – нормальна фізіологія);
41. Ференц Наталія Мирославівна (14.03.03 – нормальна фізіологія);
42. Личковська Наталія Едуардівна (14.03.04 – патологічна фізіологія);
43. Пасічник Мар’яна Андріївна (14.03.04 – патологічна фізіологія);
44. Сидорчук Сергій Георгійович (14.03.04 – патологічна фізіологія);
45. Толстяк Ярослав Федорович (14.03.08 – імунологія та алергологія);
46. Ділай Надія Володимирівна (15.00.01 – технологія ліків, ОФС, та судова фармація).

У 2015 році кандидатські дисертації захистили 44 здобувачі Університету:

  1. Балита Т.М. (14.01.26 – фтизіатрія);
  2. Безпалько Л.Ю. (03.03 – нормальна фізіологія);
  3. Бек Н.С. (01.02 – внутрішні хвороби);
  4. Була М.С. (14.01.11 – кардіологія);
  5. Городнича О.Ю. (15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація);
  6. Грушка О.І. (14.02.01 – гігієна та професійна патологія);
  7. Дасюк Т.Є. (14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби);
  8. Децик О.І. (14.03.03. – нормальна фізіологія);
  9. Дибас І.В. (14.01.13 – інфекційні хвороби);
  10. Єфремова У.П. (03.00.04 – біохімія);
  11. Заблоцька О.Я. (01.22 – стоматологія);
  12. Іванчишин В.В. (01.22 – стоматологія);
  13. Кирилюк С.С. (01.16психіатрія);
  14. Кордіяк О.Й. (14.03.01 – нормальна анатомія);
  15. Кузьмінов О.Б. (14.02.01 – гігієна та професійна патологія);
  16. Кухленко Р.В. (01.15 – нервові хвороби);
  17. Лещук Л.С. (01.22 – стоматологія);
  18. Лозинський А.В. (00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія);
  19. Мартьянова О.І. (14.03.04 – патологічна фізіологія);
  20. Матвійчук Х.Б. (01.22 – стоматологія);
  21. Мельник О.В. (03.04 – патологічна фізіологія);
  22. Меренцова О.О. (01.36 – гастроентерологія);
  23. Молчанова О.В. (01.01 – акушерство та гінекологія);
  24. Мрочко О.І. (01.22 – стоматологія);
  25. Нестор Р.А. (01.22 – стоматологія);
  26. Новицький М.І. (01.18 – офтальмологія);
  27. Новосад А.М. (14.01.03 – хірургія);
  28. Олійник А.Г. (01.22 – стоматологія);
  29. Павлів Х.І. (03.01 – нормальна анатомія);
  30. Палій А.В. (01.22 – стоматологія);
  31. Панас М.А. (03.00.07 – мікробіологія);
  32. Панькевич В.В. (01.22 – стоматологія);
  33. Погорецька Я.О. (03.04 – патологічна фізіологія);
  34. Прокіп С.Є. (00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація);
  35. Пшик-Тітко І.О. (03.03 – нормальна фізіологія);
  36. Рев’яцький І.Ю. (00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація);
  37. Регеда М.М. (03.04 – патологічна фізіологія);
  38. Рудник Т.І. (01.20 – шкірні та венеричні хвороби);
  39. Семенова Н.В. (00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення);
  40. Скалецька Н.М. (14.02.01 – гігієна та професійна патологія);
  41. Слаба О.Р. (01.02 – внутрішні хвороби);
  42. Снітовська О.Й. (10.01.06– теорія літератури);
  43. Стигар М.В. (01.12 – ревматологія);
  44. Чнгрян Г.В. (14.01.11 – кардіологія).