АДРЕСА

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69

e-mail: sss.lnmu@gmail.com
Офіційна інтернет-сторінка

http://snt-lnmu.lviv.ua

Науковий керівник СНТ

Професор Масна Зоряна Зіновіївна

Голова Ради СНТ – Філевич Христина

Положення про студентське наукове товариство

Звіт про роботу студентського наукового товариства

Концепція Студентського наукового товариства, правдоподібно, така ж стара,як і сам Університет. Адже, без сумнівузавжди існували допитливі студенти, які постійно намагалися пізнати таємниці життя і смерті людини, глибше опанувати обрану спеціальність. Для цього вони приходили на відповідні кафедри в позаурочний час і працювали в наукових лабораторіях і клініках у співдружності та під керівництвом своїх наставників досвідчених професорів та доцентів.

Перші документальні свідчення про існування наукових студентських гуртків сягають 1946 рокуТоді гуртки були створені на кафедрах нормальної анатоміїнормальної фізіологіїгістологіїтопографічної анатомії, фармакологіїневрологіїгігієниЗагальна кількість гуртківців становила 53 особиУ194році з ініціативи професора Любомудрова А.Пбуло створено Студентське наукове товариствоНа той час у медичному інституті вже працювало 20 науковихгуртківякі налічували у своєму складі 325 студентівЗі Студентського наукового товариства вийшло не одне покоління науковцівщо захистили кандидатські та докторські дисертаціїздобули звання доцентівпрофесорівакадеміків.

 В 2018 році загальна кількість членів Студентського наукового товариства університету склала близько 900 осіб. Серед них близько 100 осіб входять до активної групи, займаються як науковою роботою, так і організацією численних і різноманітних заходів.

Координують роботу студентських наукових гуртків Рада СНТ університету та Ради СНТ факультетів. 

В складі СНТ працюють профільні комітети – організації, наукових гуртків, міжнародної та міжуніверситетської співпраці, роботи з іноземцями, соціальної роботи, медіа та брендовий комітети, та оргкомітет конференції. 

Студентське наукове товариство має різні напрямки діяльності, пріоритетними серед яких є 

–  організація та проведення студентських наукових конференцій та інших заходів на базі ЛНМУ;

поширення інформації про проведення студентських наукових заходів серед студентів ЛНМУ та за його межами;

–  технічна допомога в підготовці матеріалів наукових студентських конференцій, їх підготовка до видання;

сприяння участі студентів у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та програмах на здобуття грантів 

Студенти, які працюють в гуртках при кафедрах університету мають змогу займатись різними напрямками наукової діяльності – літературно-пошуковою роботою, експериментальними, лабораторними та клінічними дослідженнями, просвітницькою діяльністю. Гуртківці багатьох кафедр (неврології, нормальної фізіології, хірургічної стоматології з щелепно-лицевою хірургією, інфекційних хвороб, оперативної хірургії з топографічною анатомією) проводять заходи, що виходять за межі кафедр і є цікавими не тільки для тих студентів, які вчаться на кафедрі сьогодні.

Популярними серед студентів є зустрічі за круглим столом для обговорення актуальних медичних проблем. До участі у таких зустрічах студенти запрошують викладачів університету, а також практичних лікарів. Впродовж поточного навчального року студентами було організовано і проведено більше двох десятків зустрічей за круглим столом.. Увагу багатьох привернув цикл круглих столів «Репродуктологія», проведений у співпраці з медичним центром «Інтерсоно».

Теми таких зустрічей часто є доволі неординарними, як наприклад «Орфанні захворювання. Де закінчується казка та починається реальність?», або «Заборонена медицина. Канабіс.»

Не менш цікавими є майстер-класи з первинної хірургічної техніки та практичних навичок надання невідкладної допомоги, а також лекції, зокрема, щодо підготовки та презентації результатів своїх наукових досліджень. 

 Львівські студенти-науковці є учасниками численних конференцій, конгресів науково-практичних семінарів та конкурсів в різних містах України (Київ, Вінниця, Івано-Франківськ, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Полтава, Тернопіль, Ужгород, Суми, Чернівці).

Географія наукових зв’язків львівських студентів-медиків сягає і за межі України (Польща, Болгарія, Словаччина, Австрія, Угорщина). Цього року вперше нарівні з досвідченими науковцями  наші студенти стали учасниками щорічної конференції Асоціації регіональної співпраці Ради молодих вчених з питань здоров’я, науки та технологій RECOOPStudentConference, з якою вже впродовж тривалого часу співпрацює наш університет.

Традиційно щороку навесні Студентське наукове товариство проводить загальноуніверситетські конференції, матеріали яких доступні на сайті СНТ.

 Для публікації  різноманітних досягнень та здобутків Студентського наукового товариства у газеті«Alma mater» працює постійна рубрика «Новини СНТ».

 Рада СНТ:

1.  Філевич Христина – Голова Ради СНТ
2.  Юрчак Маріанна – заступник голови ради СНТ; голова правління СНТ медичного факультету №1
3.  Пакулець Андрій – заступник голови ради СНТ
4.  Панченко Світлана – голова правління СНТ медичного факультету №2
5.  Паляниця Ірина – голова правління СНТ стоматологічного факультету
6.  Старцев Віктор – голова правління СНТ фармакологічного факультету
7.  Голота Адріан – секретар ради СНТ
8.  Живіцька Христина – член ради СНТ
9.  Волошин Мар‘яна – член ради СНТ
10.  Варес Ярема – член ради СНТ
11.  Горошко Василь – член ради СНТ
12.  Кравців Катерина – член ради СНТ
13.  Юськів Христина – член ради СНТ
14.  Байко Яна – член ради СНТ
15.  Бисага Юлія – член ради СНТ
16.  Ткачук Яна – член ради СНТ
17.  Шваєвська Катерина – член ради СНТ
18.  Чех Богдан – член ради СНТ